**************************************Největší Gothic 3 galerie ****************************************

Boje

23. prosince 2006 v 16:21 | Rodrigo and Raven |  Tipy a triky
Pokud je někde skupina zvířat, nebo orků či banditů, vylákávejte jednotlivce. Po jednom je to vždy snažší.
Pokud jdete bojovat do arény a běžíte se svým soupeřem do arény, klidně to udělejte. Utíkejte za svým soupeřem do arény a vytáhněte si za běhu meč. Kašlete na to, že někteří obyvatelé daného města na vás vytáhnou zbraně, stejně jak se vzdálíte, tak je zase schovají. Vběhněte za ním do arény a on se zastaví, otočí se na vás a začne vytahovat zbraň. No a ve chvíli kdy se zastaví, začněte do něj sekat a on než vytáhne zbraň už něco od vás schytá.
Zatlačte vždy svého protivníka, ať už zvíře, nebo člověka ke skále, ohradě. V aréně mi to aspoň pomáhá, protože vás soupeř většinou, když je nacpaný mezi vámi a palisádou nedokáže útočit a vy jenom do něj rubete.
Výhoda je také, když je váš protivník v kopci a vy pod ním. Vy do se do něj lehko strefujete, ale on seká jen nad vás. Pozor je to i naopak, i vy máte nevýhodu, když jste v kopci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Diana Diana | 7. června 2008 v 8:05 | Reagovat

Taky bych chtěla říct, že pokud hned na začátku hry [po zabití orků], můžete zmlátit Diega, Gorna, Miltena a otroky za které dostanete zkušenosti (a ne malé) a můžete je okrást.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama