**************************************Největší Gothic 3 galerie ****************************************

Články

Čeština ke stáhnutí

4. března 2007 v 18:12 | Rodrigo and Raven
Ano, je tomu tak, češtinu si můžete stáhnout zde. Je rozdělena na několik částí. Můžete si ji však stáhnout vcelku-216MB. Po rozbalení musíte zadat heslo, které tam také najdete. Nemusíte ho ale hledat, heslo je uk2czech. Prozatím přeji příjemný večer.

Čeština na stažení? Titulky k Der filmu

3. března 2007 v 15:56 | Rodrigo and Raven
Čeština možná bude podle neoficiálních informací příští týden ke stažení. Výrobce tak reaguje na prosby fanoušků. Dále si můžete stáhnout titulky k Der filmu. Gothicz.net udělal rozhovor s vývojářem Gothica III Björnem Pankratzem. Čtěte na gothicz.netu zde. Aktualizace nejsou proto, že moc nestíhám, ale i přesto mám pro vás jenu dobrou zprávu, a to takovou, že si nejspíše tyto stránky budou přesouvat na normální server. Tím by se nám mohli otevřít nové možnosti. Pokud byste chtěli pomoci pište rovnou sem.

Patch 5

19. února 2007 v 14:06 | Rodrigo and Raven
Patch s číslem 5 by měl vyjít, jenže neví se kdy a ani to, jestli se na něm pracuje. Měl by vyjít zároveň s editorem. Piranha bites však nechce říci kdy, aby se nedostala do časové tísně, protože jejím hlavním cílem je, aby patch dotáhl hru co nejvíce k dokonalosti. Mluví se také o tom, že by měl vyjít před vydáním datadisku, čímž zjišťujeme, že se na datadisku pracuje, ale jsou to jen neoficiální informace.

Čeština

15. února 2007 v 22:06 | Rodrigo and Raven
Vyšla čeština. Bude dostupná jen těm, kteří si koupili, nebo koupí Gothica 3. Neměla by vám rušit staré savy, ale lepší je zahájit novou hru. Bude fungovat jen na nejnovější patch. Bližší info dodám později. Screeny zde.

Další info o multiplayeru

4. února 2007 v 18:12
Na německé stránce o Gothicu na fóru jsou dva screenshoty. 1obrázek a 2obrázek.
Vývoj multiplayeru budu sledovat a podávat vám info.
Rodrigo

Multiplayer Gothic?

31. ledna 2007 v 7:31 | Rodrigo and Raven
Nevěříte svým očím, ale je to pravda. Začal se vyvíjet Gothic jako multiplayer. První video a překlad FAQ. Napište co si o tom myslíte.
Rodrigo

Článek na Tiscali Games

30. ledna 2007 v 14:55 | Rodrigo and Raven
Zde si můžete přečíst článek o porovnání dvou velkých her, a které jiné dvě velké, které vyšli minulý rok, by to mohli být? Ano, je to Oblivion versus Gothic. Tak pokud si chcete přečíst názor někoho na tyto dvě hry, tak na Tiscali Games zavítejte. Nezapomeňte hlasovat v anketě Design a posílat povídky.
Rodrigo

Informace okolo češtiny

26. ledna 2007 v 20:42 | Rodrigo and Raven
Čeština je udělána a podle pana Schovance zbývá vyřešit patch s Jowoodem. Vyjít by měla na přelomu ledna a února. Tak musíme doufat, že to tak opravdu bude. Dále tu máme první mód do Gothica 3. Mód nepřidává ani úkoly, ani novou krajinu, ale mění textury v Myrtaně, ze zeleného léta na podzimní barvy. Stáhnout si ho můžete z gothicz.netu. Podle mě se tvůrcům mód povedl, tak kdo má rád podzim, ať neváhá a instaluje. Dále je nový mód Vulcano do Gothica 2 datadisku. Obsahuje nový svět, postavy, 2 gildy a mnoho úkolů. Bližší info a download je kde jinde, než na největší české a slovenské fanstránce o Gothicu. To je prozatím z novinek vše. Jak jste si možná všimli, přidal jsem novou rubriku Postavy, v níž budou postavy a to nejdůležitější o nich. Postavy a info o nich bude doplňovat. Hlasujte v anketě design a pište co byste chtěli změnit. Pokud chcete pomoci se stránkami, napište do dotazů a pokecu, budu velice potěšen.
Rodrigo

Rozšíření stránek

9. ledna 2007 v 15:42 | Rodrigo and Raven
Napište do Kometářů co chcete , abych jako první rozšířil. Třeba úkoly, nebo udělat bestiář, či postavy, víc obrázků atd. To tam prostě napište. Těším se na příspěvky. Nikdo nepíše, tak napište.
Rodrigo

Obrázky a videa

7. ledna 2007 v 21:08 | Rodrigo and Raven
Přibyli nové obrázky (13 z Myrtany a 1 z Nordmaru). Na Wogu je ke stáhnutí video, má pět částí a je v něm ukázané dohrání Gothica 3 za 53 minut. Neuvěřitelné, také to nemohu pochopit, ale až si ho stáhnu, tak možná uvidím.
Rodrigo

Čeština

5. ledna 2007 v 22:00 | Rodrigo and Raven
Pan Schovanec z internetového obchodu X-zone řekl, že hrubý překlad Gothica 3 je a teď se dělá betatest. Češtinu bychom asi tak mohli očekávat na konci ledna. (Už aby to bylo že?) Nemám teď v poslední době moc času, tak bude asi méně aktualizací. Když budete ale posílat materiály, tak by to mohlo být úplně jinak. Pokud chcete pomoci s blogem, tak napište sem. Zároveň uvádím to, že budu, ale to bude trvat nějakou dobu, dělat pořádnej web. Pěkný večer přeji.
Odpovězte v anketě, jestli se vám líbí, nebo nelíbí design.
Rodrigo

Design a mód do Night of Raven

3. ledna 2007 v 21:17 | Rodrigo and Raven
Tak je tu zimní design, možná trochu opožděně, ale venku sníh stejně není, takže si myslím, že by to nemělo vadit. Dále, i když je toto blog o Gothicu 3, tak jsem pro vás nachystal bonus v podobě módu do datadisku Gothica 2, který je na stažení zde. Udělal jej Freddy z worldofgothic.de. Mód je velmi krátký, však to je jen Silvestr mód. Mód obsahuje nový svět a pěkné animace ohňostroje, který máte udělat. Návod najdete tu. Mód má 567kb. Příjemnou zábavu přeje Rodrigo. Je nová anketa tak odpovídejte.
Rodrigo

Obrázky a úkoly

22. prosince 2006 v 14:54 | Rodrigo and Raven
Na blog jsem přidal nějaké nové obrázky. Hlavně z Myrtany a Varantu, ale je tam i jeden z Nordmaru. Najdete je ve složce Gothic 3. Zíra pokud t stihnu doplním úkoly z Montery. Pište do Komentářů a pokecu. (Nestíhám)

Screenshoty

17. prosince 2006 v 20:34 | Rodrigo and Raven
Přidal jsem nové obrázky z Varantu, z Nordmaru a Myrtany. Myslím, že Nordmar a Varant jsou plné, takže se začnu zaměřovat na Myrtanu. Taky jsem doplnil složku obrázky ostatn. Najdete tu jak vypadají statistiky hrdiny a obchodní menu ve hře... Obrázky ze hry najdete jinak zde.

Aktualizace

15. prosince 2006 v 21:41 | Rodrigo and Raven
Takže Reddock už je také hotov. Pak tu máme nové screeshoty a nový odkaz na stránky internetového obchodu Xzone. Tak si počtěte a podívejte se.

Fotky krabice limitované série

14. prosince 2006 v 15:54 | Rodrigo and Raven
Zde najdete fotky toho co obsahuje limitovanásérie Gothica 3. Není toho málo. Tak se podívejte

Počítadlo

12. prosince 2006 v 13:42 | Rodrigo and Raven
Počítadlo
<ilayer left=1 top=1 src="http://toplist.cz/count.asp?id=308003&amp;logo=text" width="88" heigth="31">
<iframe src="http://toplist.cz/count.asp?id=308003&amp;logo=text" scrolling=no></iframe>
</ilayer>

Montera a Reddock

10. prosince 2006 v 16:08 | Rodrigo and Raven
Můžete na nahlédnout do rubriky Montera, kde jsou už nějaké úkoly. V Reddocku už zbývá dokončit jen pár úkolů. pište samozřejmě do Komentářů a pokecu. Příjemnou neděli přeji.

Úkoly Ardea

4. prosince 2006 v 21:39 | Rodrigo and Raven
Tak už jsou všechny úkoly v Ardee. Příjemné čtení. Reddock se plní.

Úkoly Cape Dun

2. prosince 2006 v 20:43 | Rodrigo and Raven
Úkoly v Cape Dunu jsou všechny a já vám přeji příjemné počtení a doufám, že vám tento web pomůže k vyřešení úkolů, s kterými si nevíte rady. Samozřejmě pořád pište do Komentářů, dotazů a pokecu
 
 

Reklama