**************************************Největší Gothic 3 galerie ****************************************

Lokace

Nordmar

17. listopadu 2006 v 16:39 | Rodrigo and Raven
Nordmar je hornatá, drsná krajina, pokrytá sněhem a věčně studená. Skřeti zde zotročili jen málo lidí. Nemájí tu úspěch. Tvrdí obyvatelé vytvářejí skupiny nazývané "skřetí lovci".
Úplně na severu jsou jen hory, ve kterých nikdo nežije odtud přišli skřeti. Jak už bylo řečeno, v Nordmaru je jen pár skřetích táborů. Skřeti podcenili skřetí zabijáky, takže nakonec byli donuceni opustit tento kraj.
Cizince nemájí moc v lásce, nejsou vítáni. To hlavně způsobilo okupování královskými vojáky před válkou.

Varant

16. listopadu 2006 v 20:35 | Rodrigo and Raven
Horká a vyprahlá poušť. Pro ty, co nejsou na život v poušti zvyklí, je drsná a hlavně neobytná. Přesto tu je život. Obývají ji Nomádi a kmen Hashashinů, pro něž není žádná poušť dost horká a žádné slunce dost žhnoucí. Od starého království ji oddělují stepi a louky. Hlavní město leží u pobřeží.

Myrtana

12. listopadu 2006 v 19:33 | Rodrigo and Raven
Myrtana, Staré království, střed říše. Leží zde hlavní město. Jsou tu rozlehlé husté lesy, pláně a úrodné pole. Od Nordmaru ji oddělují hory, na jihu přechází ve vyprahlou poušť.
Mocní lidé i ti, kteří se skřetům postavili, byli zabiti. Zbývá pár rebelů a hrstka vojáků, kteří se schovávají v jeskyních. Všichni ostatní byli zotročeni a tvrdě pracují. Teď skřeti dobývají jihovýchodní část země.
 
 

Reklama