**************************************Největší Gothic 3 galerie ****************************************

Tipy a triky

Boje

23. prosince 2006 v 16:21 | Rodrigo and Raven
Pokud je někde skupina zvířat, nebo orků či banditů, vylákávejte jednotlivce. Po jednom je to vždy snažší.
Pokud jdete bojovat do arény a běžíte se svým soupeřem do arény, klidně to udělejte. Utíkejte za svým soupeřem do arény a vytáhněte si za běhu meč. Kašlete na to, že někteří obyvatelé daného města na vás vytáhnou zbraně, stejně jak se vzdálíte, tak je zase schovají. Vběhněte za ním do arény a on se zastaví, otočí se na vás a začne vytahovat zbraň. No a ve chvíli kdy se zastaví, začněte do něj sekat a on než vytáhne zbraň už něco od vás schytá.
Zatlačte vždy svého protivníka, ať už zvíře, nebo člověka ke skále, ohradě. V aréně mi to aspoň pomáhá, protože vás soupeř většinou, když je nacpaný mezi vámi a palisádou nedokáže útočit a vy jenom do něj rubete.
Výhoda je také, když je váš protivník v kopci a vy pod ním. Vy do se do něj lehko strefujete, ale on seká jen nad vás. Pozor je to i naopak, i vy máte nevýhodu, když jste v kopci.

Tipy a triky do začátku

13. listopadu 2006 v 13:43 | Rodrigo and Raven
Potom co na začátku osvobodíte vesnici od skřetů, všechny mrtvé oberte a vyberte všechny chatrče. Najdete v nich celkem dobré věci(zbraně, knihy ze kterých se něco naučíte...). Možná to bude trochu zdlouhavé, ale určitě se vám to vyplatí.
Ve městech a ve vesnicích jsou barely s vodou. Pokud se z nich napijete uzdraví vám 10 životů.
Používejte ze začátku na příšery luk. Výhodou je, že je zlikvidujete dříve než se k vám dostanou(párkrát vystřelíte, utečete, pak to zopakujete a za chvíli je zvíře mrtvé, aniž by vám ubralo jedinný život). Šípy, kterými se nestrefíte můžete ze země zvednout, takže ztráty šípů jsou malé.
Nezapomeňte, že skřety musíte probodnout, aby byli mrtvý.
 
 

Reklama